LIVE UPDATES
Art&Argëtim

"Ti nuk ke lidhje me mua", Kris Jenner komenton prerjen e re të flokëve të Kylie Jenner

Shumë komentuan se ajo dukej fiks si i dashuri i saj prej 10 muajsh, Timothée Chalamet.

10 Shkurt 2024, 12:52 Nga S.B
"Ti nuk ke lidhje me mua", Kris Jenner komenton prerjen e re të
Kylie Jenner

SHBA- Themeluesja e njohur Kylie Jenner kopjoi mamanë e saj Kris Jenner, me një prerje të re flokësh model ‘pixie’ në postimin e saj të fundit në Instagram. 26-vjeçarja, debutoi pamjen e saj të re befasuese të premten pasdite dhe pranoi ngjashmërinë me modelin ikonik të flokëve të nënës së saj.

"Kris Jenner po frikësohet," shkroi ajo.

Kris, 68 vjeç, u shfaq e lumtur nga selfie i vajzës së saj në dukje pa këmishë apo bluze dhe komentoi në seksionin e komenteve duke shkruar, "ti nuk ke lidhje me mua”. Shumë komentuan se ajo dukej fiks si i dashuri i saj prej 10 muajsh, Timothée Chalamet.

"Ti nuk ke lidhje me mua", Kris Jenner komenton prerjen e re të
Kris Jenner

“Efekti i të dashurit”, shtoi një komentues.

Pavarësisht se kujt mendojnë fansat se ngjan Kylie, kjo nuk është hera e parë që ajo trondit ndjekësit me një pamje të huazuar këtë vit. Muajin e kaluar, themeluesja e Kylie Cosmetics u kthye pas në epokën e saj të stilit "King Kylie" të mesit të viteve 2010 duke vendosur një paruke rozë. Megjithatë, Kylie ka luajtur me ngjyra të ndryshme flokësh edhe në vitet e kaluara epokës së saj “King Kylie”.

"Ti nuk ke lidhje me mua", Kris Jenner komenton prerjen e re të
Kylie Jenner

kris jenner kylie jenner kardashians

Sondazh

Poll

Lapsusi me datën/ Rama njofton samitin e madh me komunitetin Europian

Lapsusi me datën/ Rama njofton samitin e madh me komunitetin Europian

“Keni fituar më shumë zgjedhje se unë”/ Cameron batuta me Ramën

"Emigracioni është problem," Cameron i prerë: Partneritet dhe në luftën kundër krimit të organizuar

Emigracioni/ Rama me Cameron: Operacionet do të vazhdojnë, gadishmëria jonë është maksimale

“Anglia më e pranishme në vendin tonë”, Rama: Projekt strategjik për hekurudhën Durrës-Prishtinë

Rama: Me Cameron kemi biseduar për marrëdhëniet bilaterale

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Të pranishëm në protestë, akti fisnik i qytetarëve, u japin ujë efektivëve të policisë

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara