LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Takime të reja në dashuri, sot mos flisni para se të gjykoni mirë situatën, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 3 korrik 2022

3 Korrik 2022, 06:56 Nga A.B
Takime të reja në dashuri, sot mos flisni para se të gjykoni
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Në dashuri ka ardhur koha të flisni, të thoni atë që mendoni. Tani gjithçka mund të zgjidhet me vullnet të mirë. Në punë, të favorizuar janë ata që synojnë të përfundojnë një projekt!

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Ka pak axhitim në ajër, veçanërisht në mëngjes, është më mirë të shmangni diskutimin e çështjeve sentimentale. Në punë, është mirë të shmangni rreziqet, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Në dashuri keni kapërcyer një periudhë pasigurie, ndaj tani e dini se çfarë doni dhe çfarë duhet të bëni. Nuk do ju mungojë energjia në këtë korrik dhe krizat do të zgjidhen. Në punë, plane të mira përpara përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë moment!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Thjesht flisni shumë dhe kështu po krijoni kaq shumë probleme. Jeni pak të tronditur në dashuri, ndaj më mirë qëndroni të qetë. Në punë, para se të thoni atë që mendoni më mirë fliteni më parë me veten dhe pastaj gjykoni a duhet ta thoni!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Në dashuri, përpiquni të jeni të sinqertë në radhë të parë me veten. Marrëdhëniet janë në krizë, sidomos për ata njerëz që janë tashmë të fejuar ose kanë shkuar edhe më larg. Në punë përpiquni të ndiqni favorizimin që ofrojnë yjet për profesionet që ju lejojnë të udhëtoni!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Hëna është në anën tuaj, kështu që edhe beqarët duhet t’i përvishen punës dhe të heqin dorë nga emocionet. Qetësia është gjithnjë aty. Në punë, ndoshta duhet të ngrini zërin. Ka nga ata që nuk ju dëgjojnë!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Hëna është në anën tuaj, kështu që përpiquni ta lini veten të shkojë pas ndjenjave, pas dashurisë dhe të shijoni këtë moment të bukur. Në punë, ndoshta duhet ta bëni veten të dëgjohet më shumë. Dikush rreth jush nuk po e çan kokën!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Hëna është në anën tuaj, por në dashuri duhet të jeni ende pak të kujdesshëm. Në punë, përpiquni t’i realizoni projektet tuaja, edhe nëse jeni të stresuar dhe të lodhur!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Pjesa e dytë e ditës së diel është paksa poshtë në dashuri, por takimet e reja gjithsesi mbeten të preferuara. Në punë, perspektivat janë të mira – thjesht duhet të përpiqeni të bëni diçka të rëndësishme, diçka që ka sy!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë, të mos i tronditni shumë gjërat dhe të jeni xheloz pa arsye. Në punë, përpara se të veproni, më mirë vëzhgoni se si po shkojnë gjërat rreth jush!
Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Ditë interesante në dashuri, por kini kujdes nga konfliktet me të lindurit e shenjës së Demit ose Akrepit. Historitë e reja duken premtuese. Në punë jeni pak dembel, ndoshta dëshironi të bëni diçka ndryshe. Por, të paktën për momentin, më mirë pranoni atë që keni!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Pasdite e turbullt për ndjenjat, më mirë të mos ushqeni polemika. Në punë, gjithçka është e ndërlikuar në kushtet kur keni kaq shumë përgjegjësi. Ndoshta do t’ju duhet të ngrini zërin!

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE