LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Sot shtyni diskutimet në dashuri! Shenja që do arrijë majat e suksesit, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 5 shtator 2022

5 Shtator 2022, 07:02 Nga A.B
Sot shtyni diskutimet në dashuri! Shenja që do arrijë majat e
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Dita nuk do të nisë në mënyrën më të mirë, shtyni diskutimet në dashuri. Periudha e ndryshimeve në vendin e punës.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Falë një Hëne të favorshme, çdo mosmarrëveshje me ish zgjidhet. Lajmet po vijnë në punë. Dhe duhet të sqarohen gjërat në mënyrë të qetë që të shkojnë mirë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Ditë pozitive edhe në dashuri për të lindurit e kësaj shenje. Kërkoni zgjidhje në punë edhe nëse së shpejti mund të keni përmbysje.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Nuk është një ditë e favorshme nëpër shkak të Hënës së kundërt. Do të jeni të angazhuar në projekte të reja pune.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Është një ditë e mirë për dashurinë. Merre me qetësi në punë, mos shko në gara.Në dashuri gjërat do shkojnë për së mbari.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Vitalitet i mirë në dashuri. Po nisni sipërmarrje të suksesshme në karrierë. Karriera do punë dhe përkushtim të madhe që të mbërrini majat e suksesit

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Mund të jetë një ditë e vështirë në dashuri, duke mos përjashtuar rishfaqjen e tensioneve të vjetra. Në punë është më mirë që diskutimet e rëndësishme t’i shtyni për një ditë tjetër.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Fillimi pozitiv i javës për ndjenjat. Mund të keni plane të mira, por disa vështirësi në organizim.
Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Hiqni dorë nga një histori dashurie që nuk ju bën të ndiheni mirë. Jeni gati për të bërë projekte të rëndësishme në punë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Pasioni kthehet, hapësirë ​​për ndjenja. Në punë, ata që kanë një rol përgjegjësie do të duhet të zgjidhin problemet.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Nga e hëna gjërat në dashuri mund të ndryshojnë, Venusi nuk është më kundër. Në punë mund ta shikoni të ardhmen me sy të ndryshëm.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Më në fund kjo shenjë fillon të rikuperohet në dashuri. Në vendin e punës ka zgjedhje të rëndësishme.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Drafti Ramës për asosacionin, Berisha: Rama shpalosi veten si vasal i Vuçiç

Drafti Ramës për asosacionin, Berisha: Rama shpalosi veten si vasal i Vuçiç

Rrezikon Albin Kurti të shpallet non grata nga SHBA-të? Rama: Nuk i hy këtyre gjërave...

Rama per dialogun Kosove Serbi: Situata po behet alarmante

Basha: PD nuk e drejton Berisha, është përjashtuar

Basha: Nuk jam takuar asnjëherë me Taulant Ballën spekulime

Fillimisht e mohon, pastaj flet për dhunën,Basha për OFENDIMET e mbështetësve të tij: S'i kam parë..

Zgjedhjet në PD/ Bardhi i kthehet Alibeajt: S'jam emocional, qëndrimi im është parimor

Salianji: Opozita do të duhet të ribëhet

A do e mbështesë Bashën për kryetar, përgjigjet Alibeaj

Tensionet në mbledhjen e PD, Alibeaj: Asnjë nga anëtarët e kryesisë nuk ka qenë në presion.

'Duhet t'i lëvizim makinat'/ Numërimi i votave, kryetari i KAS: Do ndërpresim seancën

Pallati qe “fundosi” kryebashkiakun Dako

Arrestimi i Dakos, Berisha: Gjushi shkoi si ai në vresht për kokë të Tahirit, e meriton plotësisht..

Arrestimi i Dakos, Balla: Rama ishte i qartë

Votimi në burgun e Rrogozhinës, Berisha sulmon Rusmalin: Kriminel elektoral, ëndërron të bëhet ....

Arrestimi i Dakos, Ibrahimaj refuzon të flasë: Nuk shprehemi për çështjet e drejtësisë

Vendim i Këshillit të Ministrave: Shfuqizohet bordi i transparencës për çmimin e karburanteve

Rënia euros Ibrahimaj Deri në mars të vitit të ardhshëm,eskportuesit nuk do paguajnë tatim mbi fitim

“Dhunë, kërcënime dhe sharje”, kurthi që iu ngrit deputetëve nga mbështetësit e Bashës

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

Arrestimi Dakos/ Drejtoria e Policisë merr masa, mbulon godinën

Vihet në pranga 31-vjeçari, sekuestrohen 3 biçikleta të dyshuara të vjedhura prej tij dhe...

“A jeni në vete? Po jo ore tani” Silva Bino acarohet nga prania e gazetarëve pasi dëshmoi në SPAK

Silva Bino 1 orë në SPAK: Kisha një punë, s’kam asgjë për të thën

'Kadastra është portreti i turpit tonë'/ Rama: Dyert e saj do t'i mbyllim, brenda muajit....

"Deputeti nuk mban përgjegjësi për atë që thotë” Basha: Nevojitet ligj i duhur për referendumet

dosja sot 5 qershor

“Në spitalin e Lushnjës bëhen vetëm synetlliqe”, Korreshi: Daja im do të bënte operacion tëmthin…

Balla 'ngacmon' Berishën: Humbe Tropojën, po të dilja ashtu në Librazhd, s'do vija më këtu...

Tensionet në veri të Kosovës/ Berisha: Padroni i Vuçiçit në Tiranë po nxit luftën!

Berisha thirrje për protesta: Jam i bindur se shqiptarët do ngrihen, nuk ka rrugë tjetër

Arrestimi i sekretares së 'MSH', Braçe opozitës: Të fundit që duhet të flasin për korrupsion.

Kuvendi nis me PËRPLASJE/ Bardhi: Manastirliu të dorëhiqet. Braçe i lë fjalën Sulës.

E kishte parkuar poshtë pallatit në Shëngjin/ I thyhen xhamat makinës anëtares së këshillit Bashkiak

Dash Sula: Zoti ju dhentë mend. Keni krijuar grup parlamentar ne burg

Gazment Bardhi pyet Ramën: Pse Vangjush Dako po hyn e del shumë shpesh nga SPAK?

Aksident tek Zogu i Zi në Tiranë, një i plagosur

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre

Basha: Marrëveshja Berisha-Rama e 2008-ës dëmtoi bashkëjetesës demokratike.

“Maskat” grabisin banesën e biznesmenit në Lushnje, marrin paratë dhe bizhuteritë

Tensionet në veri/ Vuçiç 'mobilizoi' ushtrinë, Rama: Shfaqje e pabesueshme, ushtria ZERO fuqi....

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja