LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kujdesuni për shëndetin tuaj, mos neglizhoni mendimet e partnerit, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 14 shtator 2022

14 Shtator 2022, 07:09 Nga A.B

Kujdesuni për shëndetin tuaj, mos neglizhoni mendimet e partnerit,

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Mund ta keni të vështirë të përqendroheni në punën tuaj për shkak të gjendjes shëndetësore. Një mik mund të kërkojë ndihmë financiare. Partneri juaj mund të humbasë durimin nëse neglizhoni mendimet e tij/saj

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Kujdesuni për shëndetin tuaj. Shanset janë për të marrë përfitime ekonomike për shkak të fëmijëve tuaj. Shëndeti i një të moshuari shkakton shqetësime. Vetëbesimi juaj po rritet.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Çlirohuni nga tensioni juaj me ndihmën e familjarëve. Ndarja e problemeve tuaja do t’ju ndihmojë. Mund të pësoni humbje në investime. Kontrolloni sjelljen tuaj të ashpër pasi mund të shqetësojë njerëzit përreth jush.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Personat e kësaj shenje të horoskopit nëse vuajnë nga presioni i lartë i gjakut duhet të jetë i kujdesshëm gjatë udhëtimit me transport publik. Gjendja monetare do të përmirësohet.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Do të angazhoheni në disa aktivitete krijuese. Kaloni pak kohë duke ndërvepruar me njerëz të panjohur për të dalë nga depresioni. Shpenzimet e parave janë të mundura. Shpenzoni paratë me kujdes.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Kujdes gjatë marrjes së ushqimit. Do të kuptoni rëndësinë e parave në jetë. Kaloni pak kohë me fëmijët tuaj për shërim nga brenda. Ju nuk do të arrini të zbatoni planin tuaj për të marrë bashkëshortin tuaj në një ekskursion.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Do të jeni të hapur ndaj gjërave të mira gjatë gjithë ditës. Ju këshillojmë të injoroni ata njerëz që do t’ju drejtohen për huazim të përkohshëm. Ndoshta ju mund të mërziteni për shkak të një situate të përhapur në shtëpinë tuaj.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Do ta kuptonit se pakënaqësia ju bën të kuptoni vlerën e vërtetë të lumturisë. Personat që kaluan kriza financiare muajt e fundit mund të marrin para nga një burim i panjohur, gjë që do të ndihmojë në eliminimin e një sërë problemesh të tyre

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Aftësitë tuaja të komunikimit dhe teknikat e punës do t’u bëjnë përshtypje shumë njerëzve. Mbani dietën tuaj nën kontroll dhe bëni ushtrime për të qëndruar në formë dhe të mirë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Mund të shëroheni nga një sëmundje e zgjatur. Mund të keni përfitime financiare. Ju mund të merrni përgjegjësinë për organizimin e ngjarjeve për grupin tuaj. Mund të kaloni pak kohë romantike me të dashurin tuaj.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Mund ta filloni ditën me mjaft entuziazëm. Disa ide të reja të shkëlqyera mund të krijojnë mënyra të reja për përfitimet tuaja financiare. Nga ju pritet të jeni bujarë ndaj fëmijëve.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Dikush rreth jush mund të përpiqet t’ju bëjë një sherr. Pra, duhet të jeni të kujdesshëm. Nivelet tuaja të stresit mund të rriten. Mund të pritet që të hyni në një aleancë bashkëshortore.

horoskopi

Sondazh

Poll

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë