LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Java nis me shumë punë! Shenja që i rikthehet projekteve, takime me njerëz të këndshëm, horoskopi

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 17 tetor 2022

17 Tetor 2022, 07:01 Nga A.B
Java nis me shumë punë! Shenja që i rikthehet projekteve, takime
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Gjërat dashuri duket të jenë në një periudhë pauze, por mos u mërzisni, rekuperimi vjen gjatë ditëve të ardhshme të kësaj jave që po nis. Në punë duhet të bëni mirë llogaritë sepse keni shpenzime më të larta se të ardhurat.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Në marrëdhënie të paqarta është e nevojshme të flisni sinqerisht dhe çdo gjë e ka një kohë. Ndaj çdo dyshim duhet të zgjidhet deri në datën 23 tetor.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Ditë interesante për ndjenjat, do të ishte e përshtatshme të filloni të shoqëroheni me njerëz të këndshëm nëse zemra juaj ka disa kohë që ndjehet vetëm.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Për ju gaforre, është një situatë astrologjike ende konfuze, por pjesa e fundit e tetorit do të jetë shumë më e mirë. Dita e hënë ju mundëson të përfshiheni një takim, ndoshta edhe të bëni një zgjedhje të rëndësishme në punë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Nëse zemra juaj është vetëm duhet të shikoni përreth, por nëse jeni në çift dhe ka një tradhti, në fund të muajit do të duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Hëna do të jetë në shenjën tuaj të dielen dhe të hënën, kjo situatë horoskopi është shenjë fati sidomos në dashuri. Kjo e hënë është një ditë shumë e mirë në punë, veçanërisht për zgjidhjen e një problemi.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Në dashuri keni nevojë për më shumë vëmendje ndaj njëri-tjetrit. E ndërkohë mund të ndiheni të plotësuar, deri diku, të jashtëzakonshëm. Në punë, kjo e hënë është një ditë në të cilën është më mirë të fitoni kohë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Situata është interesante dhe kjo ditë e hënë ju lejon të përjetoni ndjesi të veçanta edhe në dashuri. Nga ana tjetër, jo gjithçka ju shkon për shtat në punë, veçanërisht në nivelin ekonomik.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Historitë e dashurisë që lindin tani do të bëhen më të forta në nëntor. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në punë për të mos krijuar mosmarrëveshje.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Këtë të hënë, Hëna është ende përballë. Takimet mbeten emocionuese dhe tërheqëse. Rinisja e projekteve, lajmet, transfertat, ndryshimet e zyrës pritet të ndodhin së fundmi, duket se janë të pashmangshme.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Hëna do të jetë në dizavantazh me shenjën tuaj të martën, ndaj nëse ka probleme është më mirë t’i diskutoni tani, këtë fillimjavë. Në punë, është edhe kjo e hënë një ditë e tensionuar.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Kjo Hënë është shumë interesante, mund të shihni që dëshironi të jetoni një histori dashurie ose të konfirmoni një lidhje që tashmë është duke u zhvilluar. Kreativiteti është sigurisht i favorizuar në këtë kohë, edhe në punë.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve