LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Fundjavë me vendime të mëdha për njërën nga shenjat, mësoni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Parashikimi i horoskopit.

20 Prill 2024, 07:16 Nga r.ll
Fundjavë me vendime të mëdha për njërën nga
foto ilustruese

Dashi

Të shtunën gjatë orëve të ardhshme të kësaj ditë do t'ju duhet t'i kanalizoni mirë energjitë tuaja, përndryshe rrezikoni të mbeteni pa para. Përqendrohuni te njerëzit që doni më shumë dhe në punën tuaj. Jepni më të mirën tuaj për çdo gjë.

Demi

Të shtunën kjo fundjavë do të nisë paksa e përmbajtur. Shumë prej jush po përjetojnë një moment trazirash të forta, të shkaktuara kryesisht nga çështje ekonomike dhe të punës. Qetësohuni, era do të kthehet së shpejti. Ju vetëm duhet të jeni të durueshëm.

Binjakët

Të shtunën ju pret një fundjavë me vendime të mëdha dhe sigurisht shumë më jetike se në fillim të këtij muaji. Bëhuni të zënë dhe do të shihni që rezultatet e dëshiruara do të vijnë së shpejti. Shumë herët dhe duhet guxim.

Gaforrja

Të shtunën ka të ngjarë që gjatë orëve të ardhshme të këtij 20 Prilli, të duhet të përballeni kokë më kokë me një person. Kjo është koha e duhur për të adresuar problemet tuaja, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me sferën sentimentale.

Luani

Të shtunën, një periudhë risive dhe emocionesh që mund të ngrihen papritur. Lajm i mirë edhe në frontin sentimental të jetës suaj.

Virgjëresha

Këtë fundjavë prilli do të jeni të lirë nga kundërshtimi i Mërkurit, kjo do t'ju bëjë më efikas. Në të gjitha fushat, por sidomos në vendin e punës.

Peshorja

Kjo e shtunë ju pret një fundjavë në prill, e cila do të shihni Hënën të kalojë në shenjën tuaj. Në dashuri mund t'ju duhet të përballeni me disa probleme. Asgjë kaq serioze. Mos u shqetësoni gjërat po shkojnë shumë mirë.

Akrepi

Të shtunën fundjava që fillon tani do të duket vërtet interesante. Mundohuni të rikuperoni energjinë e nevojshme pasi do të jeni protagonistët absolut gjatë fundjavës.

Shigjetari

Kjo e shtunë në ditët e ardhshme të këtij muaji prill 2024 mund të mbështeteni në aspektin pozitiv të Venusit. Lajme të shkëlqyera si në punë ashtu edhe në atë sentimentale. Është koha juaj dhe vraponi për ti zënë të gjitha zërat.

Bricjapi

Të shtunën është e çuditshme t'ju shoh të paduruar, nervozë. Këtë të shtunë në mes/fund të prillit do të keni një pamje astral mjaft të trazuar, edhe nëse ndiheni gati për të mbështetur të tjerët, veçanërisht njerëzit që i doni shumë.

Ujori

Të shtunën gjatë kësaj dite pranvere do të gjeni veten në një gjendje fuqie, kjo do të jetë shumë e rëndësishme sepse do t'ju japë mundësinë për të zgjidhur disa çështje që kanë mbetur, në pritje për kohë.

Peshqit

Të shtunën ata që përjetojnë një dashuri komplekse ose nuk janë në gjendje t'i thonë lamtumirë një personi, duhet të përdorin orët e ardhshme për të folur, për të gjetur forcën për të ecur përpara. Të hedhim një hap drejt paqes.

horoskopi

Sondazh

Poll

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Të pranishëm në protestë, akti fisnik i qytetarëve, u japin ujë efektivëve të policisë

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat