LIVE UPDATES
Art&Argëtim

FOTO/ " Parajsa ime është këtu", JLO ndan emocionet nga dasma përrallore me Ben Affleck! DETAJI me mbiemrin

Krahas fotove ajo shkruajti dhe një tekst që i emocionoi të gjithë.

2 Shtator 2022, 18:35 Nga e.k
FOTO/ " Parajsa ime është këtu", JLO ndan emocionet nga
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

SHBA- Jennifer Lopez ka ndarë disa foto nga dasma e saj përrallore me Ben Affleck. Krahas fotove ajo shkruajti dhe një tekst që i emocionoi të gjithë. E po ashtu ra në sy fakti që ajo mori mbiemrin e aktorit, pasi në muret e sallës shkruhet: Zoti dhe Zonja Affleck! 

FOTO/ " Parajsa ime është këtu", JLO ndan emocionet nga
Foto nga dasma e JL
FOTO/ " Parajsa ime është këtu", JLO ndan emocionet nga
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck
FOTO/ " Parajsa ime është këtu", JLO ndan emocionet nga
Jennifer Lopez dhe Ben Aiffleck duke ecur në pasarelën e bardhë përmes të të ftuarve që duartrokisnin triumfin e dashurisë së tyre

Jennifer Lopez më pas ndau foto nga darka para dasmës, duke shkruajtur sërish plot emocion dhe dashuri.

"Të jesh në gjendje të duash dikë aq shumë sa të duash të jesh më i mirë për të dhe ta bësh të lumtur, sepse të japësh dashuri dhe gëzim është më mirë sesa ta marrësh atë, është përshkrimi i vërtetë i dashurisë së të rriturve", shkruan JL.

FOTO/ " Parajsa ime është këtu", JLO ndan emocionet nga
Foto nga darka para dasmës

“Për ne kjo ishte koha perfekte. Vite më parë, nuk e kishim idenë se rruga përpara do të nënkuptonte lundrimin nëpër kaq shumë labirinte dhe do të kishte kaq shumë surpriza dhe bekime. Gjithçka është shtuar deri në këtë moment, një nga më të përsosurit e jetës sonë. Nuk mund të ishim më të lumtur. Uroj që të gjithë të gjeni një lumturi të tillë të fituar me vështirësi që e bën më të ëmbël udhëtimin që ju çoi atje,", shkruan JLO.

FOTO/ " Parajsa ime është këtu", JLO ndan emocionet nga
Lërcimi i parë si sapo të martuar

“Beni dhe unë qeshëm një natë para dasmës për mundësinë e martesës përsëri në moshën tonë. Ne të dy ishim martuar më parë dhe nuk ishim më fëmijë, por disi tani dukej e vetmja moshë që kishte kuptim. Kohët e fundit kisha lexuar diçka që Rainer Marie Rilke kishte shkruar në "Letra për një poet të ri" për dashurinë. Ai tha se njeriu duhet të jetë gati për dashuri. "Që një njeri të dojë tjetrin është puna më e vështirë. Është puna për të cilën të gjitha punët e tjera nuk janë veçse përgatitje", përmbyll rrëfimin e saj Jennifer Lopez.

jennifer lopez ben affleck

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 2 Shtator 2022, 16:43 k.m.

“Otello” i Blushit botohet në Kinë

Ben Blushi PEKIN- Botohet në Kinë romani i shkrimtarit Ben Blushi "Otello, Arapi i Vlorës". Botimi i tij është mundësuar...

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni