LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Djali i kryebashkiakut të 'New York' ndjek ëndrrën e repit në Shqipëri, konkuron në 'Kënga Magjike'

Ende nuk dihet nëse kryebashkiaku Adams, i cili nuk e ka me qejf pasionin e djalit, të jetë pajtuar me veprimet e fundit. 

25 Nëntor 2022, 07:44 Nga A.B
Djali i kryebashkiakut të 'New York' ndjek ëndrrën e
Eric Adams dhe Jayoo

SHBA-Djali i kryebashkiakut Eric Adams po ndjek ëndrrat e tij të repit në Shqipëri. Kështu nis artikullin 'Nypost' për Jordan Coleman, i njohur si reperi “Jayoo” . Ai u ngjit në skenë të mërkurën në 'Kënga Magjike'.

Coleman mbante veshur syze dielli të zeza dhe doli pa një bluzë për performancën e tij në skenë.

Djali i kryebashkiakut të 'New York' ndjek ëndrrën e

Ende nuk dihet nëse kryebashkiaku Adams, i cili nuk e ka me qejf pasionin e djalit, të jetë pajtuar me veprimet e fundit. 

Coleman, i cili aktualisht punon në departamentin e filmit në Jay-Z's Roc Nation, ka muaj që ka reklamuar paraqitjen e tij të ardhshme në konkursin në Shqipëri.

“Po kërkoj të jem një artist ndërkombëtar rap, ky ishte një hap i madh në atë drejtim”, shkroi ai në një postim në Instagram pas performancës së tij fillestare në shtator. Ai u kthye në skenë të mërkurën për gjysmëfinalet e konkursit.

Djali i kryebashkiakut të 'New York' ndjek ëndrrën e

eric adams

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit