LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Debate dhe aventura të reja profesionale, parashikimi i Horoskopit për sot

Parashikimi i horoskopit për sot.

23 Shkurt 2024, 07:13 Nga M.B
Debate dhe aventura të reja profesionale, parashikimi i Horoskopit për
Foto ilustruese

Dashi

Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të një projekti shumë interesant. Në dashuri së fundmi keni vështirësi në të kuptuar me partnerin/en. Ndoshta për shkak të keqkuptimeve dhe debateve që keni pasur gjatë javëve të fundit.

Demi

Duhet të përpiqeni të gjeni zgjidhje për disa keqkuptime që janë krijuar në vendin e punës. Mos jini negativ, pasi intuita juaj do ju lejojë që të riorganizoni idetë dhe të kaloni me sukses çdo pengesë që do ju dalë përpara.

Binjakët

Më në fund do ju rikthehet buzëqeshja. Ky është një moment i rëndësishëm për të ndërmarrë nisma të reja. Jini të gatshëm të përballeni me ndryshime të vogla apo transferime.

Gaforrja

Merrni pak kohë për t’u kujdesur për shëndetin tuaj fizik dhe mendor, sidomos nëse gjatë javëve të fundit jeni lodhur shumë. Në vendin e punës pritet një bashkëpunim i ri, shumë i frytshëm.

Luani

Kjo ditë fundjave parashikohet mjaft pozitive dhe e gjallë. Në dashuri do të rigjeni harmoninë që kishit humbur për shkak të ngarkesës së madhe që keni patur në punë.

Virgjëresha

Jini më specifik në vendin tuaj të punës, pasi në këtë moment do të ndjeni domosdoshmërinë për të riparë të gjitha prioritetet tuaja dhe të merrni përgjigje më të sakta. Sa i takon punës, jini më të kujdesshëm në menaxhimin e virtyteve tuaja.

Peshorja

Filloni të organizoni një nismë të bukur, të cilën e keni në plan ta nisni gjatë verës. Do të jeni shumë të frymëzuar dhe krijimtaria juaj do ju lejojë që të ndërmerrni projekte shumë interesante.

Akrepi

Do të jeni disi të trysnuar dhe kjo për shkak se nuk po merrni vëmendjen e duhur nga ana e partnerit/es tuaj. Mundohuni që të mos e sforconi lidhjen dhe të mos e provokoni njeriun tuaj të zemrës. Në të kundërt rrezikoni që të komprometoni stabilitetin tuaj në çift.

Shigjetari

Kjo ditë do të jetë shumë intensive dhe e mbushur me angazhime, sidomos sa i takon punës. Përpara se të merrni një vendim në dashuri, pyesni nëse jeni vërtet gati të hiqni dorë nga një person.

Bricjapi

Probleme të vogla fizike mund t’iu bëjnë më të ngadaltë, por mos u dorëzoni, pasi një pushim do ju rikthejë sërish në formë për të përmbyllur angazhimet tuaja. Fundjava pritet të jetë e mbushur me emocione.

Ujori

Do të arrini që të zbuloni shkaqet e debateve të fundit në vendin e punës. Ky është një moment shumë i mirë lidhur me shumë çështje që i keni lënë pas dore. Këshillohet që të mos tregoheni shumë agresiv.

Peshqit

Do të jeni disi të dekurajuar gjatë kësaj periudhe dhe kjo gjë mund të ndikojë në mënyrën tuaj të komunikimit. Mundohuni të mos bëheni shumë protagonistë sidomos në vendin e punës, ku edhe shpërqendrimi më i vogël mund të sjellë probleme shumë të mëdha.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni