LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Bjonde dhe studente! Kush është e dashura e re e Pique, 22-vjeçarja fshin rrjetet sociale

Vend-takimi i Pique dhe të dashurës është La Traviesa, një klub nate i famshëm.

11 Qershor 2022, 15:37 Nga DOSJA
Bjonde dhe studente! Kush është e dashura e re e Pique,
Shakira dhe Pique

SPANJË- Detaje të reja janë zbuluar nga saga Shakira-Pique. Mediat spanjolle shkruajnë se Pique është takuar me "miken e tij speciale" me shpesh se një herë. Vend-takimi i tyre ishte La Traviesa, një klub nate i famshëm.

E vendosur në Tuset, Barcelona, ​​La Traviesa është një vend i famshëm për jetën e natës në të gjithë qytetin.

E dashura e re e Pique ka fshirë rrjetet sociale edhe pse kishte 300 postime në Instagram. Ajo është 22 vjeçe, është bionde, studente dhe modele eventesh, ndërsa emri i fillon me C.

pique shakira

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...