LIVE UPDATES
Aktualitet

FOTOJA- Përsëritet ngjarja! Fuoristrada ‘fluturon’ këmbësorin tek vizat e bardha në Rrugën e Kavajës

Qytetari ka qenë duke kaluar rrugën kur makina e ka përplasur dhe e ka ‘fluturuar’ tre metra në ajër.

11 Qershor 2022, 20:24 Nga F.M
FOTOJA- Përsëritet ngjarja! Fuoristrada ‘fluturon’
Aksidenti tek Rruga e Kavajës

TIRANË- Një qytetar ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Kavajës, ne vizat e bardha, skenë që të kujton aksidentin e pak javëve më parë, rasti kur “G Class” i drejtuar nga Ajas Sulejmani përplasi çfitin Konomi dhe beben e tyre.

Mësohet se qytetari ka qenë duke kaluar rrugën kur makina e ka përplasur dhe e ka ‘fluturuar’ tre metra në ajër. Zona është e rrethuar nga policia, ndërsa këmbësori është dërguar në spital. Ai ka marrë plagë të shumta, ndërkohë që nuk dihet se çfarë ka ndodhur me drejtuesin e fuoristradës.

aksident ne tirane

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI