Aktualitet

Aksident në Fier/ Përplasen dy makina, mbetet i lënduar një punonjës policie

Një aksident ka ndodhur në Fier. Nga përplasja mes dy mjeteve ka mbetur i plagosur një efektiv policie.
Featured image of article: Aksident në Fier/ Përplasen dy makina, mbetet i lënduar një punonjës policie Foto ilustruese

FIER– Një aksident ka ndodhur në Fier në vendin e quajtur “Dukas Bregas”, ku një makinë ka përplasur me mjetin e policisë. Si pasojë e përplasjes një polic ka mbetur i plagosur.

Sipas informacioneve të para mjeti tip “Pezho” me drejtues shtetasin M.H, 29 vjeç, banues në Patos është përplasur me mjetin e policisë tip “Shervolet” me drejtues punonjësin e policisë A.M, 44 vjeç.

Efektivi i policisë është dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal Fier ku edhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment