LIVE UPDATES
Aktualitet

Akid dhe Aiden! Dy vogëlushët e parë që erdhën në jetë në hyrje të vitit 2022

1 Janar 2022, 06:14 Nga DOSJA
Akid dhe Aiden! Dy vogëlushët e parë që erdhën në

TIRANË– Në hyrje të vitit 2022 erdhën në jetë dy vogëlushë. Akid dhe Aiden janë dy babushat e parë të cilët erdhën në jetë në hyrjen e vitit 2022 në maternitetet e Tiranës. Akid është djali i parë i këtij viti i cili erdhi në jetë në orën 12:00 në maternitetin ‘Mbretëresha Gerdalinë’, ndërsa bebi i parë që erdhi në jetë në maternitetin “Koço Gliozheni”, 1 minutë pas ndërrimit të viteve quhet Aiden. Lajmin e bukur e ndau ministria e shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në rrjetet sociale, e cila ndau po ashtu dhe fotot e të vegjëlve.

POSTIMI:

Mirë se erdhe AKIDFëmija i parë i vitit 2022 është djalë, që lindi shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në orën 12:00. Është djalë edhe bebi i parë që erdhi në jetë në maternitetin “Koço Gliozheni”, 1 minutë pas ndërrimit të viteve♥️Jetë të gjatë e paçi këmbën e mbarë Akid & Aiden

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

aktualitet aktualitet 2022 femija i pare 2022 lind femija i pare 2022 femija i pare 2022 lind femija i pare

Sondazh

Poll
Aktualitet 31 Dhjetor 2021, 23:00

Gëzuar 2022!

TIRANË- Ndërrohen vitet! Gëzuar 2022 nga Dosja.al… Qielli i Tiranës dhe qyteteve të tjera është ndriçuar nga fishekzjarret që ndryshe nga herë...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën