LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Video/ “Të ruaj imazhin e ****”, Rezarta Shkurta s’përmbahet kur i thonë që e ka tradhëtuar Ermali, nxjerr gazetarin

2 Nëntor 2019, 20:30 Nga DOSJA
Video/ “Të ruaj imazhin e ****”, Rezarta Shkurta

TIRANË– Këngëtarja shqiptare që tashmë i është future fushës së biznesit është tronditur nga një lajm që ka marrë së fundmi. Një gazetar i ka shkuar në zyrë dhe e ka lajmëruar që ka kapur ‘mat’ dhe ka fotografuar Ermal Hoxhën, bashkëshortin e saj me një tjetër femër.

Në videon e publikuar nga vetë Rezarta shihet momenti që ajo bisedon me gazetarin dhe kur ky i fundit i thotë që ka fotot ku Ermali është me një tjetër ajo e nxjerr jashtë.

“Çohu të lutem, përjashta. Ato fotot mund t’i publikosh dhe mund të bësh ç’të duash,”- dëgjohet teksa flet Rezarta.

Më pas, në panik këngëtarja telefonon të shoqin dhe i kërkon që të shkojë në zyrën e saj për të folur.

“Për sa mund të vish se dua të flasim çik. Hajde se po të pres. Ku ishe pardje ti? Ishe me Landin apo me Landën? Të kishin bërë foto. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka fluturuar tepeleku. Pra ti po shqetësohesh që të ruaj unë imazhin ***,”- dëgjohet teksa thotë Shkurta gjithë nerva në video.

Por më pas gjithçka është qetësuar për këngëtaren pasi ka kuptuar që ka rënë pre e një kamere të fshehtë nga emisioni “Thumbon” që moderohet nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu.

 

 

Sot ta fut i joti! Nevrikosem ende kur e shoh edhe pse tashme e di qe eshte nje kamer e fshehte! Gazetarit me vone ja kam thyer dhembet, vazhdimin e shihni Te dielen ne oren 21:00 ne @rtvora Goca se di sa vite do kalojne qe tju fal @aulonamusta @sipas_fatmes Kurse ti @ermal_hoxha shpetove paq?

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Sot ta fut i joti!
Nevrikosem ende kur e shoh edhe pse tashme e di qe eshte nje kamer e fshehte!
Gazetarit me vone ja kam thyer dhembet, vazhdimin e shihni Te dielen ne oren 21:00 ne @rtvora
Goca se di sa vite do kalojne qe tju fal @aulonamusta @sipas_fatmes
Kurse ti @ermal_hoxha shpetove paq”- shkruan Rezarta krahas videos.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

showbiz showbiz aulona musta ermal hoxha fatma haxhialiu rezarta shkurta aulona musta ermal hoxha fatma haxhialiu rezarta shkurta

Sondazh

Poll

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet