LIVE UPDATES
Sport

(VIDEO) Shkelma dhe shuplaka në dhomën e hotelit, vajza që akuzoi Neymar për përdhunim publikon pamje të rënda

6 Qershor 2019, 09:19 Nga DOSJA
(VIDEO) Shkelma dhe shuplaka në dhomën e hotelit, vajza që akuzoi

Ylli i futbollit, Neymar po kalon një periudhë shumë të trazuar në jetën e tij, që pas akuzave të rënda për përdhunim nja një vajzë, që pretendon se e njohu me anë të internetit dhe e çoi në një dhomë hoteli ku abuzoi me të.

Por, ndërsa Neymar ka publikuar një video ku mbron veten e tij dhe shpjegon të gjithë ndodhinë, Najla ka publikuar momentin eksploziv, teksa ndodhet në një dhomë hoteli me futbollistin, një ditë pas përdhunimit të supozuar.

Një shuplakë dhe zëra të zhurmshëm mund të dëgjohen ndëtsa neymar është shtrirë në një krevat ku nuk duket pamja e plotë ndërsa Najila fillon të godasë me shpullë futbollistin, ndërkohë që ai ja kthen në shkelm.

Video dramatike u shfaq gjatë natës ndërsa 26-vjeçarja Najila Trindade dha një intervistë në televizion për të përsëritur pretendimet se ajo u përdhunua në Paris nga ylli brazilian. Ylli i Paris Saint Germain, i cili i mohon me forcë akuzat, thotë se gruaja është një gënjeshtare dhe po përpiqet ta shfrytëzojë atë.

Dhe babai i tij Neymar Santos i tha stacionit brazilian Record TV se: “Videoja vetëm do të tregojë se Neymar u sulmua. Ajo provokon një agresion në mënyrë që ai të përgjigjet, por ai e kupton se çdo gjë që po ndodhte ishte një set-up “.

Në klip futbollisti mund të shihet duke e vënë këmbën e tij në fytyrën e gruas. Videoja e gjashtë minutëshe e shfaqur në televizionin brazilian Record TV, përfundoi pa qenë e qartë se kush ishte rezultati i shpërthimit të papritur të dhunës.

Mediat braziliane njoftuan se Neymar kishte thënë: “Jo, jo, jo, jo, jo, mos më godit”, pas zhurmës së shuplakës së parë, që nuk ishte kapur në kamera dhe Najila kishte reaguar duke u përgjigjur: “Jo? A do të më godasësh atëherë? A do të më godasësh? “

Teksa e goditi atë dy herë, ajo i bërtiti: “Por unë do të të godas ty. A e dini pse po ju godas? A e dini pse? A e dini pse? Sepse ju më keni përdhunuar dje “.

Pamja kuptohet si një segment i vogël i një videoje më të gjatë shtatë minutash që ende nuk është publikuar plotësisht. Nuk është e qartë se çfarë përmban pjesa tjetër e videos.

Marrë dhe përshtatur nga: The Sun

(R.L/Dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

sport sport akuza për përdhunim futbollist neymar akuza për përdhunim futbollist neymar

Sondazh

Poll

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra