Politike

‘Unë dhe vëllau im Thaçi kemi marrë vendime, periudha e Skënderbeut ka qenë e lavdishme, sot kemi synime të tjera…’/ I publikuan intervistën në Kosovë, nxehet Rama: Ky është një nivel i ri i maskarallëkut

Intervista pretendohet se është zhvilluar nga Sherif Ramabaja, Rama flet për marrëdhënien e tij dhe bashkëpunimin me ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe orientimin e Shqipërisë. 
Featured image of article: ‘Unë dhe vëllau im Thaçi kemi marrë vendime, periudha e Skënderbeut ka qenë e lavdishme, sot kemi synime të tjera…’/ I publikuan intervistën në Kosovë, nxehet Rama: Ky është një nivel i ri i maskarallëkut Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka përgënjeshtruar lajmin se ka dhënë një intervistë për portalin “Bota Sot.info“. Me anë të një postimi në Twitter, Rama shkruan se nuk ka dhënë asnjë prononcim për median në fjalë, duke e konsideruar si maskarallëk dhe të gënjeshtërt.

“Paskam dhënë një intervistë që nuk ma ka bërë askush dhe as ia kam kërkuar askujt! Ky është një nivel i ri i maskarallëkut mediatik në këtë kohë pandemie gënjeshtrash, poshtërsish e gomarllëqesh digjitale!,“-shkruan Rama ndër të tjera.

2 Komente në “‘Unë dhe vëllau im Thaçi kemi marrë vendime, periudha e Skënderbeut ka qenë e lavdishme, sot kemi synime të tjera…’/ I publikuan intervistën në Kosovë, nxehet Rama: Ky është një nivel i ri i maskarallëkut

  1. Ty o palle ashtu si dhe thacit …qe ju genjeu mendja …u ju japi pergjigje shum shpejt …ty zoti pall edi ..se thacit ja jep haga ..ama…zoti pall edi …seni sikerim …te them je i mir ne turqisht …nga qe shkon mir me erdoganin …

  2. Edhe thote me therrisni gomar,pastaj thote qe une nuk kam dhene intervist ,keto jan gomarlleqe.Epo o palle perderisa pranon qe je gomar ,gomerlleqe do thuash ,kete nuk e mohon dote vete e ke pranuar ta gezosh,gomari gomar mbetet nuk ke cfare ti besh,ush dhe rruga w mbare me 25 prill

Shto Koment