LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Tensione në dashuri, shmangni konfliktet, njihuni me horoskopin sot

4 Janar 2022, 06:06 Nga DOSJA
Tensione në dashuri, shmangni konfliktet, njihuni me horoskopin sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Dashuria vazhdon të jetë në tension për ata që i përkasin kësaj shenje. Fatkeqësitë dhe krizat e ardhshme shpëtohen nëse arrini të përmirësoni marrëdhënien tuaj. Në punë mund të arrini shumë por nënshkrimi i një marrëveshjeje do të jetë më i vështirë se sa e prisnit.

 

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Kjo është një periudhë e ngarkuar, por ndjenjat do të jenë më të forta se më parë. Në punë do ketë një përmirësim të dukshëm, sidomos për ata që kanë bizneset e tyre.

 

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Nëse keni ndonjë problem që lidhet me dashurinë, është koha duhur që të përpiqeni të shëroni plagët e së kaluarës. Në punë nuk keni pse të lodheni, dëshironi të bëni me shumë gjëra, por më mirë bëni vetëm një gjë, fokusohuni aty dhe përfundojeni me sukses.

 

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Kushtojini vëmendje marrëdhënieve që kanë zbuluar prej kohësh se nuk janë më të rëndësishme në jetën tuaj. Në jetën tuaj profesionale, do të ketë disa ndryshime të papritura në ditët në vijim.

 

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

E marta do të jetë mirë nëse shmangni situata e komplikuara sepse do të përballeni me një konflikt që do ju mërzisë. Në punë ka situata që duhen monitoruar, ndaj më mirë ruani qetësinë për dy ditë.

 

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Situata e ndjenjave favorizon sipërmarrjen, ata që janë të turpshëm në dashuri duhet të shfrenohen. Në zyrë mundohuni të dëgjoni propozimet e reja sepse nuk përjashtohet mundësia që të lindë diçka interesante.

 

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Keni pasur shumë polemika në dashuri prej disa muajsh, por yjet do ju japin mundësitë që të merrni një vendim. Ndërkohë do të ketë shumë aktivitete për të bërë në punë, ndaj përpiquni të përmirësoni ato që ju pëlqejnë më shumë.

 

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Periudha më e rëndësishme në dashuri do të vijë në fund të muajit, për momentin mjafton të keni durim. Kërkoni të flisni nëse ju duket se diçka nuk është në rregull. Nga ana tjetër, ka vështirësi financiare, mos flisni për këtë por prisni deri të premten.

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Hëna është shumë e favorshme për ju, ashtu si Merkuri dhe Marsi. Është mirë të merrni vendime të rëndësishme, sidomos nëse jeni në një lidhje të bukur dashurie. Në punë bëni ç’të mundeni për të përfituar nga projektet e reja që po mendoni.

 

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Bëhuni gati për disa momente romantike. Në punë, insistoni! Veprimet tuaja vlejnë më shumë se fjalët e të tjerëve.

 

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Hëna nuk do të jetë në anën tuaj ndaj përpiquni të jeni më të qetë në diskutime. Nëse jeni duke pritur për një pikë kthese në punë, ja ku është, falë ndikimit të Jupiterit do të arrini të merrni atë që keni kërkuar.

 

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Falë ndikimit pozitiv të Hënës, çiftet duhet të marrin vendime tepër të bukura këto ditë. Në punë, mos kini frikë të prezantoni projektet tuaja personale para të tjerëve.

(E.H/Dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Horoskopi Kryesore horoskopi horoskopi sot horoskopi horoskopi sot

Sondazh

Poll

Balla: Javën e ardhshme mbahet konferenca e parë ndërqeveritare, ka dakortësi

Balla: Javën e ardhshme mbahet konferenca e parë ndërqeveritare, ka dakortësi

Spaho: Kontrolloni veten, na keni quajtur bagëti e tufë, ju respektojmë si motrat tona

"Mungon insulina", Manastirliu: Kemi 17 lloje, dysheku i duhet spitalit, jo Ficos

Berisha për Ramën: Nuk e shplani dot! Spiropali: Atje çove djalin e preferuar me flokë të lyera

"Stolisni kolltukun", Spiropali-Dules: Ju protestën e katranit, kapeni pas flokëve të Saliut

Berisha e krahasoi me Gaddafin, Ekonomi: Rama është brand ndërkombëtar, s'kemi ç'të bëjmë

Berisha lexon mesazhin: Prej 30 ditësh nuk gjejmë insulin, ju quani ‘brend’ Ramën

Berisha denoncon vëllain e komandantit të Gardës: Artan Sako mori tender me 99.9% të fonfit limit

Berisha paralajmëron Ballën:6i kam gati për ty,shumë shpejt do shpallesh në kërkim si Gentian Sharra

Zhupa: Më 7 korrik proteston fermeri, i riu dhe pensionisti, i keni ndarë të nënës e të njerkës

"Bëtë festë për grurin", Balla-Zhupës: kemi 5-fishuar eksporter, për 1 hektar japim 80 litra naftë

Akti normativ për kompensimin e çmimeve për materialet e ndërtimit, Salianji: Politikë zhvatje

Salianji: Rama dhe Braçe kanë shqetësim të madh, iu kanë humbur lopët

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ish-zv.drejtori i Policisë Nushi i drejtohet mediave: Ikni na lini rehat

'Nëse votojmë kundër i bëjmë nder qytetarëve'/ Tabaku: Akti normativ ka hyrë në fuqi

'Ministria ka dhënë 22 mln mbështetje' Krifca: 5 muajt e parë të vitit ishin të mirë për fermerët

'Akti serviret gabim'/ Sula: Pse të kompensohen kompanitë që marrin fonde publike

Pyetet për protestën e 7 korrikut, Alizoti: Po më duket vetja superstar, s'më ka njoftuar njeri

Protesta e 7 korrikut, ankohet Arbi Agalliu: Ma vunë emrin në listë pa më pyetur fare

Deklaratat e Alibeajt/ Këlliçi: Kushdo që tenton të vrasë protestat është në shërbim të qeverisë

Braçe kundër Ramës: Se thoni i ka numëruar gabim lopët Erioni. Bujku po del me humbje, duhet bursa

Rezoluta për Srebenicën, Balla:Shumë shpejt dorëzojmë në Kuvend dokument me rëndësi edhe për Kosovën

PS nuk e "lëshon" Olta Xhaçkën, Balla: Akuzat, flluska sapuni

Kriza e çmimeve, ministrja Ekonomi: Ekonomia jonë ka rezistuar, njerëzit kanë vënë lekë në bankë

Rama "kap" tek Samiti i NATO presidentin bullgari, i flet gjithë këmbë e duar: Mbase lajm i mirë

Duma: Ju shqetësoheni që aksionerët e peshqve të mëdhenj, votojeni për ato të 10-të. Tallje!

'Kursimet janë rekord'/ Ahmetaj: Do prezantojmë paketë tjetër ndihme, çmimi i naftës është i lartë

'Ekonomia po rritet'/ Ibrahimaj: Po të mos kishim bordet, do ishte shtrenjtuar çmimi i naftës

'Ankohet' për ministren, Spaho: Ka fjalimin e njëjtë si për Butrintin e Ukrainën

Kompensimi i çmimeve/ Dhurata Çupi: Minatorët e Bulqizës s'u jepet asnjë investim

Refuzon thirrjen e Berishës! Protesta e 7 korrikut, Xhaferraj: S'do marr pjesë

Protesta e 7 korrikut, Flamur Hoxha: E kemi për detyrë të bashkohemi

Java çame/ Idrizi i përgjigjet Dendias: Kush nuk ekziston? Duam falje publike nga Greqia

7 korriku, Salianji konfirmon pjesëmarrjen: Kemi 1001 arsye për të protestuar

Protesta e 7 korrikut, Ina Zhupa konfirmon pjesëmarrjen: Detyra minimale e çdo deputeti

Protesta e 7 korrikut, Gazment Bardhi: Gjithmonë krah qytetarëve, jo autokratëve

Protesta e 7 korrikut/ Agron Duka i bashkohet Berishës: Do jemi prezent për të dhënë një mesazh

7 Korriku/ Grida Duma: Jam pro, Berisha ka bërë shumë mirë që i ka përfshirë deputetët

Protesta e 7 korrikut/ Alibeaj: Para se Berisha të shkojë te sheshi, të vijë të flasë për oligarkët

S'merr pjesë në protestën e Berishës, Açka: S'do jem fizikisht, i bëj me fjalë

Protesta e 7 korrikut, PD përgatit terrenin, ngre dy grupe pune, kush merret me Tiranën e qarqet

Aksidetohet turistët çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Aksion në Elbasan/ Mbajti peng një person, arrestohet në mes të ditës Thanas Beko

Komisioni për Hartën gjyqësore/ 'Më vjen të qesh', Maks Haxhia: Më morën në telefon, ishte anulluar

Policia Rrugore kontrolle në Tiranë, vendosen 268 masa administrative dhe pezullohen 21leje drejtimi

Rama takohet me Biden, e prek në kurriz e i thotë diçka, presidenti i SHBA-së ngel me gojë hapur

Reforma Territoriale, Xhelal Mziu: Të bejmë një tur, marrim eksperienca, është çështje komplekse

Komisioni për Reformën Territoriale, caktohen ekspertët teknikë! Mziu: Të bëjmë tur në rajon

Rama dhe bashkëshortja e tij priten nga Mbreti Felipe VI i Spanjës dhe mbretëresha

Policia “aktivizon” dronët, shoferët që nuk respektojnë këmbësorët në vizat e bardha do ndëshkohen