LIVE UPDATES

zaimina vasjari

Art&Argëtim 31 Korrik 2021, 12:28

DURRËS– Këngëtarja Zaimina Vasjari është emëruar specialiste në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizimeve në Durrës, në degën e Shijakut. (Shiko këtu) Por...

Art&Argëtim 7 Janar 2020, 09:14

TIRANË– Në prag të atmosferës festive, dy ndër femrat e njohur në showbiz, moderatorja Bieta Sulo dhe këngëtarja Zaimina Vasjari, kanë treguar se kanë një ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV