LIVE UPDATES

vrasje në lezhë

Aktualitet 24 Janar 2022, 11:35

Ekzekutohet i moshuari në Lezhë (EMRI)

LEZHË– Lekë Lekgjonaj është 65-vjeçari i ekzekutuar me armë zjarri ditën e sotme në fshatin Manati të Lezhës. I moshuari është ekzekutuar me a...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV