LIVE UPDATES

unicef

Art&Argëtim 9 Prill 2019, 09:02

Tre ditë në Kosovë, zbuloni nismën e Rita Orës

Rita Ora na kishte informuar për ardhjen e saj në Kosovë dhe sipas informacioneve të mediave kosovare ajo ka mbërritur mbrëmjen e djeshme.Ardhja e saj në vendli...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV