LIVE UPDATES

takimi biden-putin

Bota 16 Qershor 2021, 11:27

Nis samiti në Gjenevë, takohet Putin me Biden

GJENEVË- Takimi mes Presidetntit Joe Biden dhe homologut të tij rus Vladimir Putin ka nisur.Ata janë pritur të dy nga Presidenti zvicerian Guy Parmelin, me...

Bota 16 Qershor 2021, 09:33

Takimi me Biden, Putin niset për në Gjenevë 

RUSI- Presidenti rus Vladimir Putin është nisur nga Rusia për në Gjenevë. CNN shkruan se Putin do të takohet me Biden rreth orës 13:00 me orën lokale.Ndërkohë q...

Bota 16 Qershor 2021, 07:55

Bisedimet Biden-Putin mund të zgjasin disa orë

GJENEVË- Presidenti amerikan, Joe Biden dhe presidenti rus Vladimir Putin mbajnë të mërkurën (16 qershor) takimin e tyre të parë që kur Biden mori detyrën ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV