LIVE UPDATES

oriola marashi

Art&Argëtim 20 Shtator 2020, 12:46

TIRANE– Arrestimet ndaj personazheve të famshëm marrin vëmendje të madhe në media. Nëse personi në fjalë, është aktual, shihet shpesh në ekran apo rrjete social...

Art&Argëtim 17 Gusht 2020, 16:25

KORFUZ– Tashmë që puna është ndërprerë për shkak të koronavirusit, modelja Oriola Marashi po shijon pushimet e verës në maksimum.Momentalisht Oriola ndodh...

Art&Argëtim 18 Korrik 2020, 15:20

TIRANË– Modelja Oriola Marashi i ka dhënë fund lidhjes së saj sentimentale me futbollistin e ekipit kroat ‘Osijek’, Eros Grezda. Në momentin që dyshja kish...

Art&Argëtim 13 Qershor 2020, 17:53

TIRANË– Ajo shfaqet gjithmonë provokuese, poza seksi e joshëse dhe është një nga vajzat më të ndjekura të Instagramit. Sot është një modele, që në sh...

Art&Argëtim 7 Qershor 2020, 16:56

TIRANË– Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eris Grezda janë në prag të fejesës.Panorama shkruan se dyshja e njohur janë gati të shkëmbejnë unazat...

Art&Argëtim 26 Maj 2020, 17:24

KROACI– Modelja Oriola Marashi është duke kaluar karantinën në shtëpinë e të dashurit të saj, futbollistit kosovar, Eros Grezda- në Kroaci .Për të kaluar kohën ...

Art&Argëtim 26 Mars 2020, 16:52

TIRANË– Rrëzimi i qeverisë Kurti ka sjellë trishtim edhe në Shqipëri. Dy nga vajzat e njohur në shoëbizin shqiptar kanë shprehur mërzitjen e tyre pasi moci...

Art&Argëtim 26 Mars 2020, 14:03

TIRANË– Modelja seksi, Oriola Marashi, duket se është mjaft e lidhur me Kosovën, që pas romancës së saj me Eros Grezdën. Marashi është zhgënjyer dukshëm ng...

Art&Argëtim 20 Tetor 2019, 09:01

TIRANË– Gjithë historia nisi pas disa batutave që Shkira bëri për modelen Kejvina Kthella, pasi kjo e fundit kishte fituar çmimin e javës te “Dance ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV