LIVE UPDATES

olta gixhari

Art&Argëtim 22 Dhjetor 2023, 23:17 I.A

Olta Gixhari në pritje të ëmbël

Olta gixhari TIRANË- Aktorja Olta Gixhari ndodhet në pritje të ëmbël. Burime bëjnë me dije se aktorja dhe partneri i saj...

Art&Argëtim 7 Prill 2021, 13:27

TIRANË -Aktorja e njohur, Olta Gixhari është bërë nënë për herë të parë para pak kohësh.Aktualisht ajo jeton me bashkëshortin në Spanjë nga ku publikon dhe...

Art&Argëtim 11 Tetor 2019, 17:32

TIRANË- Aktorja e njohur Olta Gixhari, arrin të rrëmbejë vëmendjen në çdo moment.Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet e veshur...

Art&Argëtim 11 Shtator 2019, 08:12

TIRANË– Olta Gixhari vjen gjithmonë me postime provokuese. Veshur me një bust të kuq që në pah i nxirrte bustin e saj të plotë, aktorja ka tunduar të gjith...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV