LIVE UPDATES

moderatore

Aktualitet 20 Shtator 2020, 06:25

TIRANE– Nëse jeni rrëzuar në rrugë, ambiente publike, nuk jeni të vetmit. Moderatorja Nevina Shtylla sapo kaloi një situatë të tillë dhe e ka treguar në një pos...

Art&Argëtim 23 Gusht 2020, 16:38

TIRANE– Moderatorja Bora Zemani pak ditë më parë postoi një foto nga televizioni Top Channel. Të gjithë u bënë kureshtarë se pse ndodhej atje dhe nëse bëh...

Art&Argëtim 17 Korrik 2020, 21:43

AMERIKE- Të tjera akuza kanë dalë në dritë për moderatoren amerikane Ellen Degeneres.Punonjësit e tanishëm dhe të dikurshëm të emisionit të saj thonë se janë pë...

Art&Argëtim 19 Maj 2020, 15:47

TIRANE– Që kur u shemb Teatri Kombëtar personazhet publikë kanë pasur reagimet e tyre, disa të ashpra e të tjerë kanë treguar pamjet e teatrit të ri që do të nd...

Art&Argëtim 13 Mars 2019, 09:50

Një urim i sinqertë si i Rozanës për Fiorin!

Prej kohësh dy moderatoret, Rozana Radi dhe Fiori Dardha drejtojnë emisionin ‘Boom’ dhe mesa duket kanë krijuar një marrëdhënie të afërt me njëra-tjetrën, pasi ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV