LIVE UPDATES

ktheju tokës

Art&Argëtim 16 Maj 2019, 21:27

Shqipëria kualifikohet në finalen e Eurovision

IZRAEL-Jonida Maliqi mbrëmjen e sotme i elektrizoi të gjithë me performancën e saj në skenën e Eurovision-it në Tel Aviv. (Lexo këtu)Balada himn ‘Ktheju Tokës’ ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV