LIVE UPDATES

klea huta

Art&Argëtim 7 Nëntor 2020, 14:03

TIRANË– Para pesë muajsh, Klea Huta u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë një vogëlush me emrin Krid.Së fundmi, moderatorja ka postuar në llog...

Art&Argëtim 27 Janar 2020, 08:40

TIRANË– Këngëtarët, Klea Huta dhe Elgit Doda janë në ditë e tyre më të bukura. Pas lajmit se janë në pritje të bëhen prindër për herë të parë, ata kanë ven...

Art&Argëtim 5 Mars 2019, 08:19

Klea Huta më në fund ‘fitoi’, por çfarë?

Përveç shijes shumë të mirë që ato kanë, ajo që na tërhiqte më shumë vëmendjen kur ishim të vegjël ishte karta që qëllonte brenda paketimit të saj.Gjithm...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV