LIVE UPDATES

këngëtarja

Art&Argëtim 7 Maj 2020, 09:01

KOSOVË– Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të kritikave nga ndjekësit, ditën e djeshme, pasi postoi një foto në rrjete sociale, ku shfaqej në një f...

Art&Argëtim 16 Prill 2020, 09:06

TIRANË– Jonida Maliqi poston shpesh video me të ëmën, e cila tashmë është një personazh i njohur për ndjekësit e këngëtares. Madje ajo ka fituar popullarit...

Art&Argëtim 13 Prill 2020, 14:45

TIRANË– Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë kaluar fundjavën bashkë. Duket se pas një periudhe ndarjeje, çifti kanë reflektuar në karantinë dhe kanë...

Art&Argëtim 10 Prill 2020, 09:02

TIRANË– Ish-çifti më i përfolur në shoëbiz, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ende tërheqin vëmendje me statuset e tyre në rrjete sociale. Kësaj radhe ...

Art&Argëtim 3 Prill 2020, 11:26

TIRANË– Këngëtarja, Irini Qirjako, në një lidhje direkte me moderatoren Evi Reçi në Vizion Plus, ka rrëfyer disa detaje nga jeta e saj në karantinë....

Art&Argëtim 23 Mars 2020, 08:38

KOSOVË– Këngëtarja me origjinë kosovare, Ana Kabashi është përballur me një fatkeqësi, ndërsa makina e saj është përfshirë në flakë. Për fat të mirë, ajo k...

Art&Argëtim 19 Mars 2020, 14:52

TIRANË– Këngëtarja Morena Taraku e revoltuar nga disa ndjekës që ‘e ngacmojnë’ në rrjete sociale, për ‘lokacionin’ e famshëm, me të cilin bëri bujë pak koh...

Art&Argëtim 14 Mars 2020, 09:37

TIRANË– Aurela Gaçe ka ndarë një foto nga udhëtimi i saj, drejt kthimit në Shqipëri, ku ka pohuar se do të izolohet për 14 ditë, duke mos takuar asn...

Art&Argëtim 4 Mars 2020, 11:17

TIRANË– Albërije Hadërgjonaj ka treguar hapur se aty ku duhet, është një nënë tipike shqiptare. Ndërsa e bija e saj, Anxhelina ka ndarë një status që...

Art&Argëtim 25 Shkurt 2020, 12:44

TIRANË– Pa rezerva, duke u treguar e hapur dhe e sinqertë, Jonida Maliqi ka preferuar t’i rikthehet edhe njëherë temës së vjetër, përfaqësimit të saj në Eu...

Art&Argëtim 17 Shkurt 2020, 10:49

KOSOVË– Këngëtarja, Dafina Zeqiri prej kohësh është në një romancë me DJ Geek. Edhe pse në fillim këngëtarja e mohoi kategorikisht lidhjen me mikun e saj m...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

“1 vit pa u parë”, Jonida Maliqi uron të motrën për ditëlindje, nuk do ti pëlqejë aspak mesazhi që këngëtarja ka s - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“1 vit pa u parë”, Jonida Maliqi uron të motrën për ditëlindje, nuk do ti pëlqejë aspak mesazhi që këngëtarja ka s

30 Gusht 2020, 15:47 Nga DOSJA
“1 vit pa u parë”, Jonida Maliqi uron të motrën

TIRANE– Jonida Maliqi është duke shijuar dashurinë me aktorin Romeo Veshaj mirëpo duket se diçka po i mungon në jetën e saj.

Këngëtarja ka postuar disa foto në Instagram të familjes së motrës së saj, ku shkruan përkrah tyre se i mungojnë shumë. Jonida thekson faktin se u bë gati 1 vit pa i parë dhe e ka shumë të vështirë të flasë apo të shkruajë për to.

Ky dedikim kaq special për motrën vjen pasi ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe Jonida mendoi këtë urim prekës për gjysmën e saj që këtë vit nuk e ka pranë.

‘Po behemi pothuajse nje vit pa u pare dhe e kam te veshtire sa here me duhet te flas apo te shkruaj per ju, sepse shpirti me dhemb aq fort qe s’ju kam prane dhe nuk do i gezojme kete here ditelindjet tuaja se bashku. Motra ime, mbeshtetja e vetme pa kushte dhe gjysma ime me e mire, U befsh 1000 vjec! Kaq, se e di qe pasi te shikosh kete mesazh do te ha disa te shara te embla nga ti’- shkruan Jonida në Instagram.

 

 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(A.B)/Dosja.al

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

showbiz showbiz ditëlindje jonida maliqi motra urim ditëlindje jonida maliqi motra urim

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 30 Gusht 2020, 10:13

SHQIPËRI- Fifi ka folur së fundmi hapur për jetën e saj personale. Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale ajo ka treguar se prej shumë kohësh është një per...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE