LIVE UPDATES

katy perry

Art&Argëtim 5 Gusht 2020, 17:38

AMERIKE– Komediani Kevin Hart, këngëtarja Katy Perry dhe yje të tjerë kanë dalë në mbrojtje të Ellen DeGeneres pas akuzave se në emisionin e saj, punonjës...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV