LIVE UPDATES

humb jeten ushtarakja ne letoni

Aktualitet 6 Maj 2019, 12:20

Pas vdekjes së efektives 32-vjeçare të Forcave të Armatosura, një reagim ka ardhur nga ministria e Mbrojtjes, që sot në këtë ditë, ka kujtuar vendet ku s...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV