LIVE UPDATES

eminem

Art&Argëtim 7 Nëntor 2022, 17:39 A.B

Eminem: Kam qenë pranë vdekjes nga mbidoza

Eminem SHBA- Eminem ka rrëfyer se ishte shumë pranë vdekjes nga mbidoza në vitin 2007 dhe shtoi se muzika ishte ajo që i shp&...

Art&Argëtim 9 Mars 2022, 12:59

Eminem më i çertifikuar në historinë e RIAA

SHBA- Reperi ndërkombëtarë Eminem është bërë artisti më i certifikuar në historinë e Shoqatës së Industrisë së Regjistrimit të Amerikës. Lajmin e ndau RIAA në n...

Art&Argëtim 12 Gusht 2021, 06:24

SHBA-Ish-gruaja e Eminem, Kim Scott, është shtruar në spital pasi tentoi të vriste veten. Ajo ka tentuar që të bënte këtë veprim më 30 korrik mirëpo tashmë lajm...

Art&Argëtim 11 Prill 2019, 10:52

Njihuni me vajzën super seksi të Eminem(FOTO)

Vajza e reperit të famshëm, Eminem u bë një influencuese e mediave sociale që prej diplomimit të saj në qershor të vitit që lamë pas.Deri më tani ajo numëron rr...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Eminem surprizon fansat, shumë shpejt do publikojë albumin e 11-të - Bota
LIVE UPDATES
Bota

Eminem surprizon fansat, shumë shpejt do publikojë albumin e 11-të

17 Janar 2020, 18:15 Nga DOSJA
Eminem surprizon fansat, shumë shpejt do publikojë albumin e

SHBA– Eminem këngëtari i njohur me famë botërore ka surprizuar përsëri fansat e tij duke treguar se shumë shpejt do të publikojë dhe albumin e tij të 11-të. Ai ka konfirmuar se albumi do të ketë titullin “It’s your funeral”.

Albumi përmban bashkëpunime me Ed Sheeran, Skylar Grey, Royce Da 5’9, Black Thought, Q-Tip, Denaun, Ëhite Gold, Young M.A, KXNG Crooke, Joell Ortiz, Don Toliver, Anderson. Paak dhe Juice WRLD.

Eminem, emri i vërtetë i të cilit është Marshall Mathers, publikoi albumin e tij të fundit, “Kamikaze” të vitit 2018. Ai kishte një element politik, me referenca të shumta për Presidentin Donald Trump.

“Muzika për t’u vrarë nga…” shpejt u bë e diskutueshme pas publikimit të saj për shkak të teksteve në këngën “Unaccommodating” që i referohen bombardimeve të koncertit në Manchester të Ariana Grande. “Por unë po mendoj të bërtas ‘Bombs aëay’ në lojë, pasi jam jashtë një koncerti Ariana Grande duke pritur”, përfundon Eminem në këngë.

(A.K.Dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

bota bota ariana grande don tolive eminem skylar grey ariana grande don tolive eminem skylar grey

Sondazh

Poll

Bota 17 Janar 2020, 12:59

UGANDË- Një imam është pezulluar nga detyrat e tij fetare, dy javë pas martesës, pasi u zbulua se ai ishte martuar padashur me një burrë. Identiteti i vërt...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE