LIVE UPDATES

eli fara

Aktualitet 22 Korrik 2021, 19:31

TIRANË– Një lajm lidhur me këngëtaren shqiptare, Eli Fara, i publikuar nga “Pamfleti” ka nxitur reagime të forta në rrjet. Sipas faqeve që e kanë postuar e...

Art&Argëtim 8 Qershor 2020, 20:25

TIRANE– Ditën e sotme Rudina Magjistari kishte të ftuar në emision Eli Farën. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit disa gjëra të pathëna më parë për fëmijërinë e s...

Art&Argëtim 10 Dhjetor 2019, 11:53

TIRANË- Këtë vit ndryshe nga edicionet e tjera  të Festiavlit të  RTSH-së duket që ka pjesmarrje të nga ana e këngëtarëve që kanë ardhur me këngë të ve&cce...

Art&Argëtim 3 Tetor 2019, 16:02

TIRANË– Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, ka folur për projektet e reja muzikore, por edhe marrëdhënien me vajzën e saj Marinën. Teksa ishte e ftuar...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

22 vjeçe në rrugët e Korçës! Eli Fara poston foton e 31 viteve më parë, Aurela Gaçe: Kushedi çfarë trazirash shkaktoje - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

22 vjeçe në rrugët e Korçës! Eli Fara poston foton e 31 viteve më parë, Aurela Gaçe: Kushedi çfarë trazirash shkaktoje

18 Korrik 2020, 17:09 Nga DOSJA
22 vjeçe në rrugët e Korçës! Eli Fara poston foton

KORÇË- Këngëtarja Eli Fara ka ndarë në Instagram një foto të saj 31 vite më parë dhe duket si një ikonë e modës dhe bukurisë të atyre viteve.

“1989!Korçë”, shkruan krah fotos ku Eli ka qenë 22 vjeç dhe tiparet e saj janë mjaft dominuese dhe harmonike me fytyrën.

Me këtë foto ajo mori komplimente të shumta nga ndjekësit dhe kolegët e saj.

Komenti më epik ishte i mikes së këngëtares, Aurela Gaçes: 

Çfarë ylli domethënë, nam. Nëpër rrugët e Korçës kur kaloje, kushedi çfarë trazirash shkaktoje. Edhe ta bëra me rimë, fol po deshe.”

Kujtojmë se Aurela dhe Eli janë mikesha prej shumë vitesh dhe e kanë suportuar njëra-tjetrën gjatë karrierës së tyre.

(A.B)/Dosja.al

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

showbiz showbiz aurela gaçe eli fara foto aurela gaçe eli fara foto

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 18 Korrik 2020, 15:20

TIRANË– Modelja Oriola Marashi i ka dhënë fund lidhjes së saj sentimentale me futbollistin e ekipit kroat ‘Osijek’, Eros Grezda. Në momentin që dyshja kish...

Merr flakë banesa në Tiranë

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim