LIVE UPDATES

elgit doda

Art&Argëtim 27 Janar 2020, 08:40

TIRANË– Këngëtarët, Klea Huta dhe Elgit Doda janë në ditë e tyre më të bukura. Pas lajmit se janë në pritje të bëhen prindër për herë të parë, ata kanë ven...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV