LIVE UPDATES

djajte

Sport 13 Tetor 2020, 13:15

Edhe zv.trajneri Bonera me Covid-19

MILANO – “Djajtë” e Milanos “pushtohen” nga koronavirusi. Zv.trajneri Daniele Bonera ka patur temperaturë dhe pasi i është nënshktruar testit për Covid-19...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

CR7 jashtë në derbin e Mançesterit? Ai nuk ishte në hotel me “Djajtë e Kuq”… - Sport
LIVE UPDATES
Sport

CR7 jashtë në derbin e Mançesterit? Ai nuk ishte në hotel me “Djajtë e Kuq”…

6 Mars 2022, 14:27 Nga DOSJA
CR7 jashtë në derbin e Mançesterit? Ai nuk ishte në hotel

ANGLI – Cristiano Ronaldo nuk do të dalë në fushë në derbin e Mançesterit, i planifikuar për sot pasdite në orën 17:30. Gjithsesi pritet që lajmi të konfirmohet.

Sipas raportimeve nga “AS”, portugezi nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ralf Rangnick për ndeshjen kundër Cityt.

Një lajm që tashmë do të kishte gjetur konfirmim në informacionin e grumbulluar edhe nga mediat angleze, të cilat raportojnë se ish-sulmuesi i Juventusi nuk ishte në mesin e njëzet e një lojtarëve që qëndruan në hotelin “Lowry”, vendi i zakonshëm i grumbullimit para ndeshjes së “Djajve të Kuq”.

B.T (Dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

sport sport cristiano ronaldo nuk ndalet kurrë cristiano ronaldo shenon golin e 700 derbin e mançesterit në konferencën e parë për shtyp si trajneri i ri i “djajve të kuq” në stolin e “djajve të kuq” cristiano ronaldo nuk ndalet kurrë cristiano ronaldo shenon golin e 700 derbin e mançesterit në konferencën e parë për shtyp si trajneri i ri i “djajve të kuq” në stolin e “djajve të kuq”

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër