LIVE UPDATES

britania largohet nga be

Bota 31 Janar 2020, 08:28

BRITANI E MADHE- Ditën e djeshme eurodeputetët britanikë kanë  votuar për largimin e Britanisë së Madhe nga BE-ja. Me votimin e tyre, 621 ligjvënësit i dhanë fu...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV