LIVE UPDATES

bombë

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

“Ai ishte një pedofil”, ish-kryeshërbëtorja lëshon deklaratën bombë për Michael Jackson: Si lahej me fëmijë të zhv - Bota
LIVE UPDATES
Bota

“Ai ishte një pedofil”, ish-kryeshërbëtorja lëshon deklaratën bombë për Michael Jackson: Si lahej me fëmijë të zhv

7 Shkurt 2019, 22:15 Nga DOSJA
“Ai ishte një pedofil”, ish-kryeshërbëtorja

Michael Jackson ishte një pedofil grabitqar që abuzonte seksualisht me dhjetëra fëmijë, filmonte takimet e tij të sëmura dhe i mbante videot në një bibliotekë të fshehtë në shtëpinë e tij Neverland,”- kështu e nis deklaratën e saj ish-kryeshërbëtorja e këngëtarit të ndjerë për Daily Mail.

Adrian McManus tregon më tej se shtëpia e mbretit të POP-it ishte e mbushur gjithandej me vazelinë. Ajo thotë se gjente kudo vazelinë, në banjo, pothuajse në çdo sirtar të mundshëm dhe madje edhe në katin e dytë të shtëpisë.

McManus pretendon se ylli, i cili është akuzuar për abuzime serioze seksuale në një dokumentar të ri tronditës, ka parë dhjetëra djem të rinj që vizitonin shtëpinë e Jackson. Përgjatë viteve që ka punuar aty. 56 vjeçarja tregon më tej se shpesh herë gjente rrobat e këngëtarit në xhakuzi së bashku me të brendhsme fëmijësh.

“Unë nuk e pyeta kurrë, sepse ai ishte shefi im dhe unë duhej të bëja vetëm atë për të cilën paguhesha,”- shprehet ajo. “Gjatë fundjavës kisha shumë punë, pasi Michael ftonte shumë djem për mbrëmje dhe të nesërmen ishte pothuajse e gjithë shtëpia rrëmujë. Shikoja fëmijë që ende vërdalliseshin pa rroba nëpër shtëpi dhe nuk e kuptoja përse,”- tregon ajo më tej.

Vajza e saj gjithashtu ka parë skena të çuditshme. Adrian tregon se e bija ka parë një herë këngëtarin të masturbohej mbi libra dhe një herë tjetër ylli botëror i kishte kërkuar të bijës së krye-shërbëtores të mblidhte foto të foshnjave të zhveshura dhe t’i vendoste në dhomën e tij për zbukurim.

I cilësuar si Mbreti i Popit, Michael Jackson është dyshuar dhe akuzuar gjithmonë për abuzime seksuale me të mitur, por pa rezultat. Së fundmi është publikuar edhe dokumentari tronditës “Leaving Neverland” ku shihen detajet dhe preferencat e Jackson për të miturit. Jackson ndërroi jetë në vitin 2009 si pasojë e një arresti kardiak.

 

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

bota bota abuzime seksuale me te mitur adrian mcmanus leaving neverland michael jackson abuzime me femije michael jakcson abuzime seksuale me te mitur adrian mcmanus leaving neverland michael jackson abuzime me femije michael jakcson

Sondazh

Poll

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha

Celibashi kthen mbrapsht kërkesën e autorizuar nga Basha, kreu i KQZ: Keni 48 orë kohë

Meta ZBARDH takimin me Yuri Kim: SHBA do një opozitë shumë të fuqishme

Vendimi i KQZ për PD, Meta: Çmenduritë e regjimit të Ramës i di çdo shqiptar

"PD kërkon shfuqizim të Bordit të Karburanteve"/ Sula dhe Çupi: Çmimi jashtë normave

Vendimi i gjykates per vulen e PD, Rama: Politikë e gërr-gërr-it

Ish-shefi i Forcave të Armatosura, Bardhyl Kollçaku paraqitet në SPAK

Rama i pergjigjet Ahmetajt: Nese do beja rolin e gjykatesit, gjerat do kishin qene me keq