LIVE UPDATES

big mama

Art&Argëtim 13 Shkurt 2022, 12:30

FOTO/ Beniada dhe Big Mama puthen në buzë në BBV

TIRANË– Mbrëmjen e së premtes, në Big Brother Vip u futën ish-banorët e shtëpisë të cilët u takuan me finalistët. Ata darkuan dhe ndanë shumë biseda ...

Art&Argëtim 24 Dhjetor 2021, 21:07

Big Mama del nga “Big Brother VIP”

TIRANË– Këngëtarja Besiana Kasami, gjithashtu e njohur si “Big Mama” ka vendosur që të dalë ngë shtëpia më e famshme në Shqipëri, “...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV