LIVE UPDATES

armando broja

Sport 1 Nëntor 2020, 09:17

Armando Broja i jep fitoren e radhës Viteshes

HOLANDE – Armando Broja ka filluar të njihet në Holandë si bomber, kjo për shkak të paraqitjes shumë të mirë dhe golave të shënuar për skuadrën e tij, Viteshen....

Sport 18 Tetor 2020, 14:29

VIDEO/ Broja shënon dy herë ndaj Den Hag

HOLANDE – Vërtet nuk arriti të shënojë në dy ndeshjet me përfaqësuesen ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë, por Armando Broja vazhdon të tregojë një formë shumë të ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV