LIVE UPDATES

andrea bocelli

Art&Argëtim 26 Maj 2020, 18:25

ITALI- Tenori i famshëm italian , Andrea Bocelli ka folur për herë të parë për betejën e tij me koronavirusin duke shokuar botën me këtë deklaratë.“Unë kisha ko...

Art&Argëtim 8 Prill 2020, 07:21

MILANO–  Legjenda e operës italiane do të japë një koncert të dielën në katedralen historike Duomo në Milano, Itali, dhe do të transmetohet drejtpërdrejt ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV