LIVE UPDATES

aleanca për mbrojtjen e teatrit kombëtar

Art&Argëtim 20 Nëntor 2019, 16:55

TIRANË- Përfaqësues të Aleancës për Mbrotjen e Teatrit kanë qenë të pranishëm në Samitin e përvitshëm të Europa Nostra. Në një deklaratëe për mediat Aleanc...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV