LIVE UPDATES

aksident ne durres

Aktualitet 11 Nëntor 2021, 07:40

Furgoni përplaset me trenin në Durrës

DURRËS- Një furgon është përplasur me trenin në Shkozet të Durrësit. Policia e Shtetit ka njoftuar se furgoni tip “Benz”, me drejtues I. M., është përplasu...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV