LIVE UPDATES

aeroporti nene tereza

Aktualitet 20 Gusht 2021, 16:24

TIRANË– Tirana International Airport (TIA) ka njoftuar udhëtarët që duan të udhëtojnë me avion drejt Italisë dhe Greqisë, se 24 orë para udhëtimit, e...

Aktualitet 22 Qershor 2021, 17:58

TIRANË- Aeroporti “Nënë Tereza” jep një tjetër lajm të mirë për të gjithë shqiptarët që duan të vizitojnë shtetin fqinj të Greqisë. Në një njoftim zyrtar, ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

32 fluturime të konfirmuara për nesër, aeroporti “Nënë Tereza” në ‘punë’, ja çfarë duhet të dini para - Aktualitet
LIVE UPDATES
Aktualitet

32 fluturime të konfirmuara për nesër, aeroporti “Nënë Tereza” në ‘punë’, ja çfarë duhet të dini para

30 Gusht 2020, 18:57 Nga DOSJA
32 fluturime të konfirmuara për nesër, aeroporti

TIRANË– Aeroporti “Nënë Tereza” ka konfirmuar të gjitha fluturimet për ditën e nesërme, më 31 gusht. Në faqen zyrtare të TIA-s është publikuar lista e fluturimeve, megjithatë kërkohet që edhe pasagjerët të kontaktojnë kompanitë e tyre të urdhëtimit dhe vendet pritëse për t’u njohur me rregullat e karantinës.⠀⠀⠀

Sipas njoftimit, lejohen të udhëtojnë, rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët me dokumente të veçanta.

Fluturimet e konfirmuara për ditën e hënë janë:

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Hamburg dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim
Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim
Albaëing – Tiranë – Firence dhre kthim
Albaëings – Tiranë – Bari dhe kthim
Ryanair – Varshavë – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)
Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Bari dhe kthim
Ryanair – Poznan – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)
Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim
Blue Panorama – Tiranë – Gjenova dhe kthim
Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim
Albaëings – Tiranë – Venecia dhe kthim
Albaëings – Tiranë – Rimini dhe kthim
SkyUp – Kiev – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)
Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Berlin dhe kthim
Ryanair – Katoëice – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)
Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim
Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim
TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim
Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim
Blue Panorama – Tiranë – Romë dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Verona dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim
British Airëays – Tiranë – Heathroë dhe kthim
EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim
Ëizz Air – Tiranë – Budapest dhe kthim

(k.m/dosja.al)

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

aktualitet aktualitet aeroporti nene tereza aeroporti nene tereza

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!