Politike

VIDEO/ ‘Se them për p*rdhë’, Tërmeti i Tepelenës shkrin gazin rrjetin, dëgjoni hitin e fundit

Peçi shprehet se punimet në Tepelenë janë në cilësinë dhe saktësinë e duhur dhe shprehet se këtë ai nuk e thoshte për p*rdhë.

TEPELENË- Kryetari i Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi, në një intervistë televizive ka treguar të gjitha sukeset e tij gjatë viteve që drejTon këtë qytet. Peçi shprehet se punimet në Tepelenë janë në cilësinë dhe saktësinë e duhur, duke nisur të thotë se këtë nuk e thotë për “p*rdhë”, por e ha fjalinë në mes duke thënë vetëm “por”.

“Përveç se investimit të kalasë ne dshumë shpjet do të fillojmë dhe do të mbarojmë në një kohë rekord, dhe ky është një sukses i bashkisë së Tepelenës. Se nuk bëjmë vetëm punime rekord, por dhe i kemi në cilësinë, lartësinë dhe saktësinë e duhur. Këtë nuk e them as për por…. është një fakt konkret”, shprehet ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Intervista e kreut të Bashkisë së Tepelenës është zhvilluar mbi kalanë e këtij qyteti dhe është transmetuar në televizionin e Gjirokastrës.

(A.B. Dosja.al)

  • VIDEO/ ‘S’do pushoj kurrë së reshturi’, Tërmet Peçi del ‘tapë’ në intervistë
  • Shto Koment