LIVE UPDATES
Bota

Sajoi një shtatzëni të rremë, gazetarja e CNN gënjen për të shmangur tarifën ne aeroport (VIDEO)

29 Tetor 2019, 16:23 Nga DOSJA
Sajoi një shtatzëni të rremë, gazetarja e CNN gënjen

Kur udhëtojmë me avion të gjithë ne përpiqemi të manovrojmë në mënyra të ndryshme për të pasur sa më shumë hapsira për bagazhe. Këtyre manovrave të çuditshme nuk i ka shpëtuar as gazetarja e CNN, Rebecca Andrews.

Ajo ka futur rroba dhe një karikues laptopi në bark që të dukej si shtatzënë, ndërsa në shpinë vendosi laptopin. Por gazetaren e kanë tradhëtuar cepat e laptopit, të cilët i kanë dalë mbi kanatjeren.

 

 

When you don’t want to pay the excess for overweight carry on #travelhack #flighthacks #getpreg

A post shared by Rebecca Andrews (@thebecandrews) on


Të gjithë këtë gazetarja e bëri për të mos paguar tarifën e bagazheve mbipeshë. “Të pretendoja se isha shtatzënë ishte rruga më e besueshme”, tha gazetarja për CNN. Ajo thekson se nuk i vjen aspak siklet nga ky veprim, përkundrazi i duket ide që ja vlejti dhe e guximshme.

(E.S. Dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

bota bota gazetarja e cnn ne aeroport gazetarja e cnn ne aeroport

Sondazh

Poll

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës