LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Paloma i injoroi pasi u eleminua nga “BB Vip”, Donaldi dhe Semi e komentojnë

30 Tetor 2021, 11:56 Nga DOSJA
Paloma i injoroi pasi u eleminua nga “BB Vip”, Donaldi dhe Semi e

TIRANË-Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma, ishte banorja e dytë që u largua mbrëmjen e së premtes nga shtëpia e “Big Brother”. Eleminimi i saj erdhi pasi të gjithë banorët e BB Vip u vendosën në nominim, për shkak se disa prej tyre bënë marrë veshje me njëri-tjetrin se kë do nominonin.

Pasi moderatorja Arbana Osmani konfirmoi se ishte Paloma ajo që ishte votuar nga publiku për tu larguar nga BB Vip, gazetarja takoi të gjithë banorët përveç Semi Jaupajt dhe Donald Veshajt, me të cilët ka pasur edhe më shumë përplasje.

Pas largimit të saj, aktori i humorit gjatë bisedës me disa banorë të tjerë tha se ishte shumë i lumtur që doli Paloma dhe e meritonte.

Ndërsa folën edhe për “injorimin” që gazetarja u bëri, duke mos ‘u hedhur sytë’ pas eleminimit.


Pjesë nga biseda:

Donald Veshaj: Jam shumë i lumtur që iku Paloma, super i lumtur. Doli Paloma, ajo që duhej. Ça janë ato servilizma e lëpirje b*the. (I drejtohet Semit) Do bëjmë i çik lojë ne shpirti, të hapur të shohim, të shkojë si të shkojë.

Semi Jaupaj: Tani po, fillon loja

Einxhel Shkira: Qëndroni vetja, s’keni pse ndryshoni për të tjerët

Donald Veshaj: Na kanë nxjerr nga vetja. Ua u çova në këmbë, kjo tjetra nuk foli. Kemi qëndruar në një shtëpi, kemi ndarë bukën bashkë.

Semi Jaupaj: Jemi bërë të shëmtuar fare, artistë që vetëm bërtasin, shahen uaaa

Kledi Hysa: Duhet të jemi shembull

Semi Jaupaj: Këtë kam thënë gjithë kohës

Kledi Hysa: Ndaj nuk e ul veten në nivelin e tyre, turp.

Semi Jaupaj: Ndonjëherë ngrihen nervat

Marrë nga Panoramaplus.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

showbiz showbiz donald veshaj rudina demneri semi jaupaj donald veshaj rudina demneri semi jaupaj

Sondazh

Poll

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë

Berisha: Rama bleu votat, per te 'Fajin e ka Saliu'

Marrëveshja me Britaninë për të burgosurit, Manja jep detaje: Është 2-vjeçare, por mund të rinovohet

Momenti ku Habib Rexha është larguar me vrap pasi ekzekutoi me armë zjarri Arjan Gosën.

Korreshi: Ore a ju marrin këta të dysheqeve? Se iu hap barku atyre per ne.

Berisha: PD nuk do e mbronte votën me armë apo dhunë! Kjo ishte detyra jonë kryesore

Humbja më e thellë në histori ndaj Veliajt/ Këlliçi: Duhet të bashkohemi të gjithë faktorët

Braçe kritika për ligjin e qeverisë për rritjen e pagave. Shqetësuese paga titullarit dhe punonjësit

Deputetët replikojnë për pagat /Spaho: Mos u tallni me njerëzit, në Albcontrol trajtohen me xhakuzi

Rritja e pagave, Shehaj: Rrisim pagat për popullin, jo për vete. Turp. S'duhet të përjashtohemi

PËRGJAKET VENDI I SHENJTË! Dhunohet rojet e Kishës së Laçit, u përplasën me shitësit ambulantë

Kallzimet për 14 Majin, Flamur Noka thirret në SPAK

Rama falenderon dibranët me dajre

Rritja e pagave, Rama: Miratohet këtë të enjte. Në rrogën e Majit, merrni dhe shtesën e Prillit

"Belinda është si lepur" Rama çon burrat e Bulqizës në këmbë.

Rama MESAZH atyre që s'votuan: Se ngarkuat traditën e djathtë me turpin e votës për “Like floririn”

Arrest me burg për Fredi Belerin

Komisioni i Ekonomisë, debat mes Shalsit dhe Spahos: Injorojeni, ti do degjenerohesh.

Balla kërkesë opozitës: Të miratojmë ndryshimet në ligjin e reformës në drejtësi

Padi elektorale? Veliaj nuk paraqitet për të tretën herë në gjyqin me gazetarin Bledian Koka

Berisha: Bandat e urdhëruara nga Rama ndryshuan rezultatet e zgjedhjeve

Shkrumbohet mjeti në Bypass-in e Rrugës së Arbrit