Showbiz

‘Jetojmë të ndarë’, Egla Harxhi rrëfen arsyen pse i dha fund lidhjes treshe

Egla Harxhi rrëfen për jetën e saj në emisionin 'Rudina'.
Featured image of article: ‘Jetojmë të ndarë’, Egla Harxhi rrëfen arsyen pse i dha fund lidhjes treshe Egla Harxhi dhe Alexandre de Basseville .

Ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi ka qenë sot e ftuar në emisionin ‘Rudina’, për të rrëfyer për jetën e saj, djalin dhe lidhjen e saj me bashkëshortin, Alexandare.

Ajo tregoi se burri i saj nuk ka qenë pranë saj në momente të rëndësishme, as në lindjen e djalit dhe se puna për të është kryesore.

“Ne jetojmë të ndarë. Është në udhëtime, vende të ndryshme të botës. Gjatë këtij viti 6 muaj nuk kemi qenë bashkë. Alexandre nuk ishte as gjatë lindjes së djalit. Unë i thashë, nuk është detyra jote fare dhe nuk doja të ishte aty. Unë e kam marrë përgjegjesinë 100% për jetën familjare. Ai nuk është një baba normal”.- shtoi ajo.

Ajo rrëfeu se statusi i nënës e ka ndryshuar si njeri dhe ajo ka kuptuar çfarë është e drejt e çfarë jo. Pas lindjes së djalit ajo vendosi t’i jepte fund lidhjes treshe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ti gjithmonë mëson nga këto gjëra. Nuk e konsideroj gabim, çfarë u bë u bë”.

L.K/Dosja.al

Shto Koment