Sociale

Ndizet polemika, RTSH transmeton film me dy minorenë homoseksualë, dy djemtë puthen në buzë (FOTO)

Subjekti i filmit kanë qenë dy djem minorenë, të shfaqur në një lidhje sentimentale homoseksuale mes tyre. Kjo ka bërë që në rrjet të vërshojnë polemikat dhe kritikat, lidhur me shfaqjen e filmit në fjalë.
Featured image of article: Ndizet polemika, RTSH transmeton film me dy minorenë homoseksualë, dy djemtë puthen në buzë (FOTO) Në foto, metrazh nga filmi “Joshua and Harry”.

TIRANË- Radio Televizioni Shqiptar-2 ka transmetuar  mbrëmjen e djeshme një film me metrazh të shkurtër të quajtur “Joshua and Harry”.

Subjekti i filmit kanë qenë dy djem minorenë, të shfaqur në një lidhje sentimentale homoseksuale mes tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo ka bërë që në rrjet të vërshojnë debatet dhe kritikat, lidhur me shfaqjen e filmit me personazhe minorene.

(a.m/dosja.al)

Një Koment në “Ndizet polemika, RTSH transmeton film me dy minorenë homoseksualë, dy djemtë puthen në buzë (FOTO)

  1. Ju dhente Zoti ndonje kancer ishallah
    Pak kemi gjithe keto te keqia ne
    Ushqime te helmume ,te skadume,fukarallek
    Po duhet edhe ky maskaralkek.
    E shkaterruat kete vend Zoti Ju shkaterrofte pragun e deres.

Shto Koment