LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Mos shtyni projektet! Kushtojini më shumë rëndësi financave, horoskopi ditor

23 Nëntor 2021, 06:01 Nga DOSJA
Mos shtyni projektet! Kushtojini më shumë rëndësi financave,

Dashi: Në dashuri ka më shumë mundësi të mirë. Në punë mos u dorëzoni, lajmet janë gati për të mbërritur.

Demi: Në dashuri jeni mjaft të acaruar, përpiquni të relaksoheni. Në punë, nga ana tjetër, mos bëni hapin më të gjatë pasi nuk është periudha ideale.

Binjakët: Nëse keni përjetuar një krizë në dashuri, ju rekomandoj të keni kujdes. Nga ana tjetër në punë, përpiquni të bëni bilanc të situatës.

Gaforrja: Në dashuri po mendoni t’i jepni vetes një pauzë për të reflektuar. Ka pak tension në punë, diçka e re për djemtë e rinj.

Luani: Qielli i bukur për zemrat e vetmuara. Në punë, megjithatë, mos jini shumë kërkues, askush nuk e vë në dyshim vlerën tuaj.

Virgjëresha: Mos i kushtoni pak rëndësi partnerit tuaj për çështje që lidhen me punën. Në aspektin profesional, lajmet e mira vijnë për të rinjtë.

Peshorja: Në dashuri mund të ketë shumë diskutime, ju rekomandoj kujdes. Nga ana tjetër, në punë, merrni parasysh mirë zgjedhjet tuaja dhe mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm.

Akrepi: Në dashuri mëngjesi do të ketë një mundësi më të mirë sesa mbrëmja që ka kaluar. Në punë kushtojini më shumë rëndësi shpenzimeve.

Shigjetari: Takimi i favorshëm mes Hënës dhe Diellit nesër, situatë pozitive astrologjike. Në punë, nëse duhet të diskutoni për projekte, mos e shtyni.

Bricjapi: Rimëkëmbja në ndjenja, Hëna është në aspekt të mirë. Në punë, nga ana tjetër, ju pëlqen të keni kontroll, por kjo vjen me përgjegjësi.

Ujori: Ditë pozitive në përgjithësi për aspektin e ndjenjave.  Mirë do të ishte që në punë të dëgjoni edhe mendimet e të tjerëve.

Peshqit: Në dashuri, nëse jeni beqar duhet të zgjeroni horizontet tuaja. Në punë, megjithatë, mos u mërzitni, mundësitë për të vërtetuar vlerën tuaj nuk do të mungojnë./Noa.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 22 Nëntor 2021, 13:48

Orhan Pamuk rrezikon 3 vite burg

TURQI- Laureati i çmimit Nobel në Letërsi, Orhan Pamuk, po hetohet nga shteti turk për “fyerje” të themeluesit të Turqisë moderne dhe tallje me flamurin ...

Dosja Sot Date 28 mars

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim