Virale

‘Me telefon 7000€’/ Kujtim Gjuzi shpalos pasuritë e tij: Kam Sllonin e para 20 viteve në shtëpi

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka treguar se telefoni i markës "Vertu" është i bërë posaçërisht për Partinë Konservatore dhe kushton plot 8000$. 
Featured image of article: ‘Me telefon 7000€’/ Kujtim Gjuzi shpalos pasuritë e tij: Kam Sllonin e para 20 viteve në shtëpi Telefoni i Kujtim Gjuzit

TIRANË– Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i ftuar në “Opinon” ka treguar çmimin marramendës së telefonit të tij. 

Gjatë fjalës së tij, Gjuzi ka treguar se telefoni i markës “Vertu” është i bërë posaçërisht për Partinë Konservatore dhe kushton plot 7000€.

Në pasurinë e tij, Gjuzi numëron edhe një makinë tip “Mercedez Benz Sllon” dhe një orë nga kompania e famshme “Atlantic”.“Kam në shtëpi një makinë Sllon të para 20 viteve. E kam akoma në shtëpi.”

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

(k.m & a.s/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment