Showbiz

ME FOTO/ U nda nga burri, vajza e Albërije Hadërgjonajt në qiellin e shtatë! Njihuni me djalin simpatik që i ka rrëmbyer zemrën

Agnesa Hadërgjonaj, pas një viti divorc nga ish-bashkëshorti ka rigjetur dashurinë e jetës.
Featured image of article: ME FOTO/ U nda nga burri, vajza e Albërije Hadërgjonajt në qiellin e shtatë! Njihuni me djalin simpatik që i ka rrëmbyer zemrën Agnesa Hadërgjonaj me partnerin e ri

KOSOVË– Vajza e Albërije Hadërgjonajt, Agnesa duket se është më e dashuruar se kurrë. Një vit më parë ajo i dha fund martesës me ish-bashkëshortin e saj, me të cilin ka edhe një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

Going through old memories until quarantine is over to make new ones ❤️

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on


Por pas një viti, Agnesa e ka rigjetur dashurinë e jetës, dhe ka ndarë djalin që I ka rrëmbyer zemrën në rrjete sociale.

Më e dashuruar se kurrë, Agnesa nuk e ka fshehur lidhjen e re me djalin e njohur si Valdrin Seci. Ajo ka ndarë fotot romantike nga pushimet e tyre, ndërsa shfaqen të shtrirë në borë, dhe shkëmbejnë puthje mes tyre.

R.L/Dosja.al

Shto Koment