Politike

Kryesia e blinduar nga policia, Basha dhe Kryemadhi në godinë për të dorëzuar mandatet (FOTO+VD)

Pak minuta më parë kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi janë futur në godinën e Kryesisë së Kuvendit për të lënë mandatet e deputetëve.
Featured image of article: Kryesia e blinduar nga policia, Basha dhe Kryemadhi në godinë për të dorëzuar mandatet (FOTO+VD) Basha dhe Kryemadhi tek Kryesia e Kuvendit për të dorëzuar mandatet
Përditësuar:

Pak minuta më parë kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi janë futur në godinën e Kryesisë së Kuvendit për të lënë mandatet e deputetëve.

Në fotot e siguruara nga Dosja.al  shihen qartë dy liderët e opozitës në shkallët e brendshme të kësaj godine ku edhe do të lenë mandatet e tyre.  Kjo godinë është e blinduar nga forca të shumta policie.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Qytetarët marshuan nga sheshi para Parlamentit për te kryesia e Kuvendit pas thirrjes së Bashës se duhet të shkonin për të lënë mandatet. (lexo këtu)

J.V/Dosja.al

Shto Koment